02 stycznia, 2017


COLUMNA MEDICA ZDROWIE I REGENERACJA BLIŻEJ NATURY

Wyobraź sobie miejsce oddalone od zgiełku i hałasu codzienności. Wypełnione ciszą i zapachem lasu. Bliskość natury, kompleksowa opieka i niepowtarzalna aura sprawia, że Columna Medica jest miejscem wyjątkowym. Stworzona na fundamentach holistycznej wizji zdrowia i urody, zapewnia najwyższej jakości opiekę medyczną oraz wypoczynek.

Rehabilitacja i ćwiczenia


Columna Medica jest jedną z nielicznych klinik w Polsce, specjalizujących się w nieinwazyjnym leczeniu schorzeń kręgosłupa oraz terapii manualnej. Standardy zachodnich kurortów, profesjonalizm i nowoczesny sprzęt diagnostyczny gwarantują opiekę medyczną
oraz wypoczynek na najwyższym poziomie. Zaplecze kliniki tworzy zespół lekarzy pracujących w międzynarodowych standardach. Dzięki indywidualnej pracy z każdym pacjentem i personalnemu doborowi programów rehabilitacyjnych znacząco zwiększa się skuteczność leczenia dolegliwości kręgosłupa.

Oprócz precyzyjnie dobranego programu ćwiczeń przez fizjoterapeutów, pacjenci mają do swej dyspozycji specjalistów z zakresu żywienia, ortopedii, neurologii, medycyny estetycznej, psychologii, treningu funkcjonalnego oraz kosmetologii. Dzięki profesjonalnej kadrze i nowoczesnej aparaturze, która pozwala na statyczną analizę ciała bez użycia promieniowania rentgenowskiego, do kliniki rehabilitacyjnej Columna Medica przyjeżdżają pacjenci z całej Europy.

Odpoczynek i relaks

Holistyczne podejście do zdrowia pacjenta dopełnia unikatowa strefa Medical Wellness. Kompletna regeneracja w niepowtarzalnym otoczeniu niemal stuletniego sosnowego lasu to nowy wymiar wypoczynku. Naturalny leśny klimat stał się inspiracją do stworzenia wyjątkowej oferty. Terapie dla ciała i duszy, programy modelujące sylwetkę oraz ekskluzywne zabiegi odprężające to tylko wybrane usługi, które odnajdziemy w ofercie Columna Medica. Do dyspozycji gości pozostaje również basen, jacuzzi oraz sauny, a aktywnemu spędzaniu czasu sprzyjają zajęcia jogi, nordic walking oraz treningi personalne. Na koniec dnia możemy odprężyć się w pokojach czterogwiazdkowego hotelu, a także skosztować potraw utytułowanego szefa kuchni w restauracji Columna Medica.


Kuchnia i zdrowe żywienie


Aby zapewnić kompleksową regenerację, wypoczynek i wzmocnić kondycję zdrowotną, specjaliści Columna Medica opracowali autorskie programy dietetyczne, oczyszczające i regenerujące. Zbilansowana dieta to ważny czynnik w dążeniu do poprawy zdrowia, dlatego jednym z elementów programów żywieniowych jest opracowanie indywidualnego planu dla każdego pacjenta. W połączeniu z zestawem ćwiczeń oraz zabiegami regeneracyjnymi możemy osiągnąć satysfakcjonujące efekty. Tutaj warto przyjechać
po zdrowie.

15534045451553404545

COLUMNA MEDICA Sp. z o. o. sp. k.
98-100 Łask, ul. Wakacyjna 8
www.ColumnaMedica.pl

 

Komentarze

    Brak komentarzy do tego wpisu.
     

    Następny / poprzedni artykuł

       «« Znamy laureatów konkursu Najpi(...)
    Święta w hotelu – czy warto?(...) »»