Quadrille Spa - idealne miejsce dla Kobiet

Hotel Quadrille Relais & Châteaux to pod każdym względem miejsce niezwykłe. Jego magia tkwi w bogatej historii, malowniczym usytuowaniu, dobranym z wielką starannością wystroju wnętrz a przede wszystkim w ludziach tworzących każdego dnia wrażenia z pobytu Gości. Ważną rolę odgrywa tu motyw przewodni „Alicji w Krainie Czarów”, który podkreśla wyjątkowość miejsca, a jednocześnie stanowi zaproszenie do wejścia w inny świat - emocji, magii i piękna. Nawet do samego Quadrille Spa wiedzie oryginalny podziemny korytarz przenoszący w inną, bajkową rzeczywistość. To miejsce, w którym można poddać się holistycznej pielęgnacji. Terapie relaksacyjne, pielęgnacyjne umiejętnie łączmy z technologią. To właśnie synergia zabiegów high-tech i składników aktywnych zawartych w preparatach kosmetycznych pozwoli na zachowanie młodego, zdrowego wyglądu oraz osiągnięcie harmonii.

Quadrille Spa jest doskonałym miejscem do odpoczynku i regeneracji zarówno w pojedynkę jak i z koleżanką. Po trudach dnia codziennego związanych z pracą zawodową czy życiem rodzinnym, każda z nas zasługuje na odrobinę zdrowego egoizmu, relaks, wewnętrzną regenerację oraz czas poświęcony wyłącznie sobie.

Dzień Kobiet nie musi być raz w roku, warto korzystać z babskich wypadów do Spa i cieszyć się swoją obecnością w odprężającym klimacie znacznie częściej. Rozmowy do białego świtu przy lampce Prosecco oraz specjalnie dobrane masaże pozwolą odprężyć się, zapomnieć o troskach, a co najważniejsze spędzić miły czas w doborowym towarzystwie. Weekend lub dzień w Quadrille Spa pod znakiem przyjaźni i kobiecości, pełen relaksu, plotek, zabawy i mnóstwa przyjemności możecie spędzić w wybranym przez siebie terminie praktycznie przez cały rok !

Szukacie Panie ciekawego pomysłu na imprezę urodzinową?

W miękkich białych szlafrokach, z kieliszkiem wina można również świętować swoje urodziny. Gwarantujemy dobrą zabawę oraz szeroki wybór rytuałów na twarz i ciało, a także zabiegów wysoce specjalistycznych – odmładzających czy modelujących sylwetkę. O takim prezencie marzyłaby każda z nas. Wolny czas to towar deficytowy, a chwile tylko dla siebie zdarzają się zdecydowanie za rzadko.

Chcecie Panie świętować w Quadrille Spa wieczór panieński ?

Wpisały się one w na stałe do ślubnych kalendarzy jako moment na zatrzymanie i odstresowania w natłoku weselnych przygotowań. To wyjątkowy czas dla przyszłej Panny Młodej, a zarazem idealna okazja do spotkania z przyjaciółkami. Dla wszystkich kobiet, które szukają alternatywy na ten jedyny w swoim rodzaju wieczór, Quadrille Spa proponuje zorganizowanie go w luksusowych wnętrzach strefy Wellness & Spa. Odprężająca muzyka, blask świec, relaksujące zabiegi, a do tego wykwintne przekąski restauracji Biały Królik oraz nieoczywiste propozycje barowe Pubu 10/6 to recepta na kilkugodzinny chillout wśród najbliższych i jednocześnie doskonały wstęp do szampańskiej zabawy.

Wyjątkowy koncept całego hotelowego kompleksu utrzymany w bajkowej stylistyce i niezwykłe propozycje kulinarne restauracji Biały Królik doskonale uzupełniają zabiegi Quadrille Spa. Basen, jacuzzi, sauny, siłownia, innowacyjne i autorskie zabiegi oraz zaawansowane technologie wpływają na zachowanie równowagi między ciałem a duchem. Zadbamy o to, by pobyt w Quadrille Spa, był naprawdę wyjątkowy, przygotowując indywidualną, dopasowaną do potrzeb ofertę. Nie czekajcie Panie i zaproście swoich najbliższych na niezapomniane chwile w Quadrille Spa!

Szczegóły oferty dostępne są w recepcji: +48583510320, spa@quadrille.pl
164267542816426754281642675428164267542816426754281642675428164267542816426754281642675428
Inne artykuły w tej samej kategorii: