Nowości w Afrodycie w Radziejowicach

Rozmawiamy o nowościach  hotelu i strefy SPA z Panią Patrycją Kacprzak – kierownik SPA Hotelu Afrodyta Business & SPA w Radziejowicach.

1. Hotel Afrodyta to niezwykłe miejsce w centralnej Polsce, w którym strefa SPA i wellness odgrywa bardzo ważną rolę. Z tego co wiem goście zachwyceni są Instytutem Thalgo oraz nowoczesnym basenem.
Szeroko rozumiana filozofia Wellness jest dla nas bardzo ważna. Dla naszych Gości przygotowaliśmy bogatą ofertę zabiegów SPA jak i również część rekreacyjną: basen, sauny i jacuzzi. Dużym powodzeniem cieczy się jacuzzi zewnętrzne, które zapewnia Gościom relaks i wypoczynek bez względu na pogodę.

Oferujemy szeroki wachlarz możliwości rytuałów na ciało, masaży,  kąpieli oraz zabiegów na twarz, zarówno tych podstawowych, jak i specjalistycznych, wykonywanych na francuskich kosmetykach Thalgo. Firmie, która już od 50 lat przoduje na świecie w dziedzinie morskiej kosmetyki.


2. Jakie zabiegi Goście wybierają najczęściej i jak Pani myśli dlaczego?
Aktualnie Goście zdecydowanie preferują zabiegi relaksacyjne. Peelingi ciała oraz masaże relaksacyjne. Dużym powodzeniem cieszy się w tym roku Ajurwedyjski masaż głowy, która jest jedną z najważniejszych części ciała. Masaż głowy regeneruje wszystkie organy zmysłów, wspomaga ich prawidłowe i harmonijne funkcjonowanie. Masaż głowy nie tylko uwalnia nagromadzony stres ale ma również zbawienny wpływ na całe ciało i psychikę.

3. Hotel Afrodyta to także miejsce dla biznesu, a przede wszystkim idealne miejsce na organizację konferencji. Czy Gość biznesowy także korzysta ze SPA u Was?
Goście biznesowi również chętnie korzystają ze SPA. Biorąc po uwagę oczekiwania tej grupy klientów jak i niejednokrotnie dość napięte grafiki szkoleń wszyliśmy naprzeciw oczekiwaniom tej grupy i stworzyliśmy pakiety zabiegów SPA dla Biznesu. Jest to oferta zabiegów relaksacyjnych oraz leczniczych, jak na przykład klasyczny masaż kręgosłupa idealny po całym dniu spędzonym na szkoleniu. Przed wieczorną integracją zapraszamy Panie na bankietowe zabiegi na twarz.

4. Ostatnio hotel bardzo się rozbudował.... przede wszystkim o wydzieloną, ogromną salę weselną. Czy to rozwiązało problem mieszania Gości weselnych i Gości przyjeżdżających na pakiety SPA?
W 2017 roku do dyspozycji Gości oddaliśmy nowy obiekt weselny Dwór Afrodyta. Jest to niezależny budynek wraz z bazą noclegową – 9 komfortowych pokoi oraz 1 apartament. Dwór Afrodyta to wyjątkowe miejsce spełniające oczekiwania najbardziej wymagających Gości.

Dużym zainteresowaniem cieszą się również nowe – tematyczne pokoje dla gości. Każdy pokój jest inny, dopracowany w każdym detalu. Proponujemy pokój Makowy, Chabrowy jak i również dość charakterystyczny stylizowany na lata 70-te.

5. W zeszłym roku hotel otrzymał nagrodę SPA Prestige Awards jako Najlepsze Ślubne SPA. Czy miało to wpływ na wybory klientów przy podejmowaniu decyzji?
Zdecydowanie TAK. Goście bardzo często przy podejmowaniu decyzji o wyborze miejsca na wesele szukają rekomendacji i potwierdzenia wiarygodności miejsca. Otrzymana nagroda ugruntowała naszą pozycję na rynku w tej dziedzinie. Mając to na uwadze w tym roku otworzyliśmy nowy budynek, dedykowany weselom – Dwór Afrodyta – Sala na 200 osób i 10 luksusowych pokoi.

6. Jakie są dalsze plany? Słyszałem, że w regionie powstanie ogromny park wodnej rozrywki oraz największe polskie lotnisko.
Nasze plany skupiają się na działaniach reorganizacyjnych i rozwijających obiekt wewnątrz. Skupiamy się na dogłębnej analizie procesów check-in, rezerwacji online oraz satysfakcji Gości z pobytu u nas. Chcemy aby w dłuższej perspektywie obiekt mógł być podawany za przykład bardzo dobrej obsługi Gościa.

7 Jak zaprosiłaby Pani w 3 zdaniach Gości do Państwa SPA?
Zaledwie 35 km od Warszawy, czeka na Państwa klimatyczny Hotel Afrodyta****  pod Warszawą. To uroczy czterogwiazdkowy obiekt położony w otulinie Dąbrowy Radziejowskiej, nad zbiornikiem wodnym Hamernia, w którym możecie mieć pewność, że odpoczniecie od zgiełku i pośpiechu miasta.

Centrum SPA to profesjonalnie wyposażone gabinety, otulone  blaskiem świec, potęgującym wrażeniem przytulności. Perfekcja, profesjonalizm personelu oraz moc możliwości terapii, skrojona na każdą kieszeń.

Hotel Afrodyta**** to luksusowe wnętrza, stylowy basen i bogata strefa wellness SPA, czyli wszystko czego potrzebujesz, aby zregenerować ciało oraz umysł.

163899037916389903791638990379
163899037916389903791638990379
163899037916389903791638990379
16389903791638990379
Inne artykuły w tej samej kategorii: