Noble Health - Innowacyjne rozwiązania w walce o młody wygląd

Młoda i dynamiczna firma Noble Health stała się prekursorem i swoistym autorytetem na polskim rynku w zakresie doustnych suplementów dbających o urodę i zdrowie. Powstała w 2009 roku i w ciągu zaledwie trzech lat stworzyła znaną i cenioną markę. Firma ukształtowała kategorię nutrikosmetyków niemal od zera – preparaty choć doskonale znane za granicą, w Polsce dopiero czekały na swoje lepsze czasy. I takie czasy nadeszły. 
– Firma powstała z wielkiej pasji i na podstawie zebranych doświadczeń na całym świecie. Czerpiemy wiedzę z najnowszych osiągnięć nauki, ale jednocześnie opieramy się na bardzo starych zasadach zbilansowanych potrzeb organizmu człowieka – mówi Agnieszka Owczarek, współwłaścicielka firmy Noble Health. 
– Naszą misją jest podnoszenie jakości i standardów życia przez troskę o własne ciało. Misja ta realizowana jest poprzez edukację, jak i zaoferowanie produktów, które uzupełniają niedobory substancji naturalnie „zużywających się” podczas szybkiego i czasem bardzo nerwowego życia. Zdrowy i piękny wygląd to dziś również oznaka statusu i my chcemy to wydobyć z każdego – dodaje.  
Od kolagenu po lecytynę

1628088940Ofertę firmy tworzy pięć produktów, których stosowanie ma zapewnić kompleksową dbałość o wygląd, zdrowie i samopoczucie. Jak zapewnia Noble Health, surowce wykorzystywane do ich produkcji oraz sam proces ich powstawania spełniają najwyższe standardy jakości, wymagane w przypadku tego rodzaju preparatów. 
Szczególną popularnością cieszy się Collagen Noble Health, suplement zawierający kolagen rybi oraz niezbędne do jego działania witaminy. Stworzony został z myślą o ochronie i wzmocnieniu włókien kolagenowych, czyli „rusztowania” odpowiedzialnego za gładką i sprężystą skórę. Kolagen jest również kluczowym elementem zapewniającym sprawne funkcjonowanie stawów. Działanie preparatu potęgują obecne w nim witamina C i wyciąg z winogron, który znaleźć można także w innym produkcie Noble Health – Grape Seed Extract. Coraz więcej osób docenia rezultaty stosowania nutrikosmetyków, wśród nich są też znane i lubiane gwiazdy.
– Suplement Collagen zawiera największą dawkę łatwo przyswajalnego kolagenu morskiego, dzięki czemu pierwsze efekty zauważyłam bardzo szybko. Poprawia on kondycję skóry, zapewniając jej odpowiedni poziom nawilżenia i ujędrnienia, a także dzięki zawartym witaminom wzmacnia paznokcie i zapobiega wypadaniu włosów, poprawiając ich kondycję na całej długości. Produkt stosuję w połączeniu z Grape Seed Extract, czystym ekstraktem z pestek czerwonych winogron. Wzmacnia i uelastycznia ścianki naczyń krwionośnych, dzięki czemu zwiększa ich przepustowość, usprawniając krążenie, co zapobiega puchnięciu i uczuciu tzw. „ciężkich nóg”, a także przeciwdziała powstawaniu cieni pod oczami. Oba produkty działają kompleksowo, dzięki czemu zauważyłam różnicę na włosach i paznokciach – mówi prezenterka i dziennikarka Paulina Sykut.
Z myślą o osobach odczuwających zmęczenie i trudności z koncentracją, podatnych na przeziębienia i żyjących w nieustannym stresie powstały natomiast suplementy Lecithin z lecytyną sojową oraz zawierające siarę („młodziwo”) Colostrum.  
– Dość często zdarzało mi się przeziębiać i chorować, oczywiście od razu zarażałam całą rodzinę. Odkąd przyjmuję Colostrum, nie mam problemów ze zdrowiem, nawet wtedy, kiedy wszyscy wokoło kichają. Poza tym zauważyłam, że jestem bardziej wytrzymała. Regularnie chodzę na siłownie i tam, nawet kiedy wycisnę z siebie „siódme poty”, w dalszym ciągu mam energię. Słyszałam nawet, że profesjonalni sportowcy bardzo cenią właściwości Colostrum, skoro więc dla nich jest dobre, to dla mnie też – produkt Noble Health zachwala Magda Moda, prezenterka Telewizji Polsat.
Co nowego?

1628088940


Nowością jest preparat Double Detox, który oczyszcza organizm na poziomie komórkowym i jelitowym, ułatwiając odchudzanie i przywracając siły witalne. W jego składzie znajdują się znane od dawna substancje wpływające korzystnie na metabolizm: chrom, błonnik, mniszek lekarski czy aloes, a także skrzyp polny, który dodatkowo wzmacnia włosy, skórę i paznokcie. 
Firma planuje również poszerzenie swojego portfolio. – Rozpoczęliśmy badania nad czymś zupełnie nowym i zapewniam, że będzie to hit i rozwiązanie problemów dla wielu osób. Mamy silne wsparcie zdziału R&D, więc szybko zabieramy się do pracy nad kolejnymi preparatami. Mamy też młody i energiczny zespół, który sam nadaje tempa wszystkim pracom. Wprowadzając nowy produkt, długo się do tego przygotowujemy, badamy potrzeby i obserwujemy sygnały, jakie mamy od naszych klientów i odbiorców – zapewnia Agnieszka Owczarek.
Standard potwierdzony certyfikatami
Jakość i uznanie dla produktów Noble Health potwierdzają przyznawane nagrody i certyfikaty. Firma może się pochwalić m.in. miejscem na podium w konkursie „Złota Pieczęć Natury – Nutrikosmetyk 2011”, a także nominacjami do nagród JOY TRENDY 2012 oraz PRIX DE BEAUTE 2012, przyznawanej przez Cosmopolitan. Firma aktywnie uczestniczy w kongresach i konferencjach, np. w seminarium „Żywienie i suplementacja w sporcie” czy sympozjum „Aspekty zdrowotne żywności i żywienia”. Jest również sponsorem wielu imprez, wydarzeń i programów telewizyjnych – wymienić można m.in. program „Fabryka Urody Gala” emitowany w stacji Polsat Cafe czy 33 edycję Maratonu Warszawskiego, który odbył się w 2011 roku. 

1628088940– Właśnie nawiązaliśmy współpracę z ekskluzywnymi klinikami La Perla, gdzie nasze produkty będą oferowane w specjalnej edycji „Noble Health dla La Perla”. Zostaliśmy również zaproszeni jako sponsor najnowszego programu telewizji Polsat Cafe – „Siedem życzeń”, który pokaże, jak w klinikach La Perla spełniają się życzenia siedmiu kobiet odnośnie ich wyglądu. Jesteśmy również patronem wielu akcji, jak np. badań profilaktycznych przeciwdziałających rakowi szyjki macicy – wymienia Agnieszka Owczarek i dodaje. – Nasz grafik jest już wypełniony do końca 2013 roku!
Więcej na: www.porcjapiekna.pl
Inne artykuły w tej samej kategorii: