Mazury nie tylko latem – Hotel Ognisty Ptak***

Hotel Ognisty Ptak*** to miejsce wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Jego magia tkwi przede wszystkim w malowniczym ulokowaniu nad jeziorem Święcajty w samym sercu Mazur. Hotel łączy w sobie to, co z pozoru jest niemożliwe do pogodzenia – komfort i luksus, ale z dala od miasta i blisko natury.

Hotel Ognisty Ptak*** oferuje 100 miejsc noclegowych w pokojach hotelowych oraz przestronnych i ekskluzywnych domkach typu standard i delux, stanowiących kameralną oazę do wypoczynku i wyróżniający kompleks w Ogonkach na tle innych mazurskich hoteli. Oferta Hotelu pokazuje, że wypoczynek w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich jest atrakcyjny nie tylko latem ale i o każdej porze roku.

JESIEŃ

Niewiele osób jest świadomych jak piękny jest ten region po sezonie letnim, kiedy roślinność umalowana jest w złoto-czerwone barwy. Wrzesień jest najlepszą porą dla sympatyków żeglarstwa, a port w Ogonkach posiada bogatą infrastrukturę i wysoką jakość świadczonych usług. Na wszystkich Gości chcących aktywnie spędzić jesienne dni czekają: siłownia zewnętrzna, boisko do siatkówki plażowej, wypożyczalnia sprzętu wodnego, rowerów turystycznych oraz kijków do Nordic Walking. Zwieńczeniem okresu jesiennego jest organizowane od siedmiu lat ”Mazurskie Święto Piwa” – biesiada połączona z degustacją piwa i grillowym menu.

ZIMA

Działająca w Hotelu Ognisty Ptak*** strefa relaksu z krytym basenem, brodzikiem dla dzieci, jacuzzi i sauną jest idealnym rozwiązaniem na odpoczynek z widokiem na zamarznięte jezioro. Dodatkowo „enklawą” odprężenia jest Mazurskie SPA oferujące bogatą ofertę masaży, zabiegów na twarz i ciało i DAYSPA w oparciu o kosmetyki marki Yonelle.
Na Gości czeka bogata oferta aktywnego wypoczynku zimowego: kuligi, ogniska z grzanym winem oraz żeglarstwo lodowe na bojerach. Sama nazwa „Ognisty Ptak” wywodzi się od najsłynniejszego bojera z czasów przedwojennych, który na jeziorze Święcajty ustanowił rekordową prędkość ślizgu.

WIOSNA

Pakiet Wielkanocny rozpoczyna sezon wiosenny w Hotelu. Dla Gości zainteresowanych spędzeniem Świąt Wielkanocnych przygotowany jest bogaty program z rodzinnymi animacjami, warsztatami z tworzeniem koszyków wielkanocnych i pisanek. Podczas wiosny sprzyja aktywny wypoczynek i relaks na jeziorze, dzięki wypożyczalni sprzętu wodnego: kajaków, rowerów wodnych, łodzi żaglowych, wędkarskich oraz motorowodnych. Pakiet organizowany w długi weekend majowy jest również inauguracją koncertów szantowych organizowanych w Tawernie „Albatros”.

LATO

Okres wakacyjny w Hotelu Ognisty Ptak*** jest rajem zarówno dla najmłodszych Gości hotelu jak i tych starszych. Podczas turnusów wakacyjnych na dzieci czekają animacje, sala zabaw z małpim gajem oraz piracki plac zabaw z trampoliną. Na dzieci czeka wspaniała zabawa a rodzice mają czas na rekreację i wypoczynek. Wakacyjną atrakcją jest piękna tawerna „Albatros” z mazurskim menu i organizowanymi koncertami.. Dodatkowym atutem jest plaża z kąpieliskiem służąca do kąpieli wodnych i słonecznych.1638986137163898613716389861371638986137163898613716389861371638986137


Inne artykuły w tej samej kategorii: