LUKSUS ODKRYWANIA PIĘKNA

17 kwietnia br. w Hotelu Meta w Szczyrku odbyło się oficjalne otwarcie placówki Dr Irena Eris Beauty Partner. Gościem honorowym wydarzenia była Pani dr Irena Eris.
Podczas popołudniowego spotkania zaproszeni goście mieli okazję obejrzeć wnętrza hotelowego salonu kosmetycznego, a także zapoznać się z bogatą ofertą zabiegów na twarz i ciało oraz masaży.
Dr Irena Eris Beauty Partner realizuje filozofię indywidualnego podejścia do klienta, dbając kompleksowo o urodę, zdrowie i wewnętrzną równowagę. Luksusowo wyposażone gabinety, troskliwa opieka i profesjonalizm personelu oparty na wiedzy i długoletnim doświadczeniu marki Dr Irena Eris służą idealnej pielęgnacji oraz całkowitej regeneracji ciała i zmysłów. Miła atmosfera i dobrze zaprojektowana przestrzeń dodatkowo sprzyja relaksowi.

Salon Dr Irena Eris Beauty Partner oferuje pełną gamę zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz masaże – wszystko z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury. Wykonanie każdego zabiegu poprzedzone jest wywiadem kosmetycznym i diagnozą skóry, co pozwala dokładnie ocenić jej indywidualne potrzeby. Program autorskich zabiegów wykonywanych w Beauty Partner został stworzony na bazie preparatów Dr Irena Eris PROSYSTEM PROFESSIONAL i gwarantuje odpowiednie podejście do różnorodnych potrzeb każdego rodzaju skóry. W zabiegach wykorzystywane są trendy nowoczesnej kosmetologii, a ich skuteczność potwierdza współpraca z Centrum Naukowo Badawczym Dr Irena Eris.
Skuteczność zabiegów oraz przedłużenie ich efektów jest wspomagane programem pielęgnacyjnym przeznaczonym do stosowania w domu. Dr Irena Eris Prosystem Home Care to kosmetyki dobierane do biologicznego a nie metrykalnego wieku skóry. Produkty są dobierane przez kosmetyczkę po przeprowadzeniu diagnozy skóry. Rozkosz dla ciała i zmysłów przynoszą produkty Body Fiesta. Luksusowa linia kosmetyków do pielęgnacji ciała łączy przyjemność stosowania ze skutecznością działania.
Hotel Meta to nowoczesny czterogwiazdkowy obiekt, dla całego personelu satysfakcja gości to pierwszorzędny priorytet.
Zarówno właściciele, jak i zarządzający hotelem META są przekonani, że obecność marki Dr Irena Eris doskonale wpisuje się w filozofię świadczenia najwyższej jakości usług w miejscu sprzyjającym odpoczynkowi. Połączenie unikalnej lokalizacji, nowoczesnej architektury i świeżej energii hotelu z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą  marki Dr Irena Eris tworzy idealną synergię.1628088797
1628088797
1628088797

http://www.meta-hotel.pl/dr_irena_eris_


Inne artykuły w tej samej kategorii: