Hotel Buczyński Medical&SPA w Świeradowie Zdroju

Rozmawiamy o  hotelu i strefie SPA z Panią Katarzyną Biblis – Specjalistą ds. marketingu Hotelu Buczyński Medical&SPA w Świeradowie Zdroju.

1. Hotel Buczyński to doskonałe miejsce na pobyt typu medical SPA?
Naturalnie. Nasza baza zabiegowa jest bardzo rozbudowana i wyposażona w nowoczesny sprzęt, zapewniający 100% efekty. Personel regularnie szkoli się w nowych technikach zabiegów fizykalno-terapeutycznych. Posiadamy również Strefę Wellness oraz fitness, dzięki czemu Hotel sprzyja samodzielnym ćwiczeniom. Nie wspominając już o górskim powietrzu bez smogu i zanieczyszczeń oraz uspokajającej bliskości natury.

2. Posiadacie Państwo ogromna strefę medyczną - jakie są jeszcze inne mocne punkty tego hotelu?
Na pewno strefa SPA. Posiadamy w ofercie ekskluzywne zabiegi z użyciem kosmetyków na bazie złota, mamy bardzo rozbudowaną ofertę  zabiegów Orientalnych - relaks i luksus w jednym miejscu.
Położenie hotelu również jest naszym dużym atutem –w centrum ale na uboczu. Przy hotelu panuje cisza i spokój jak na przedmieściu a od ścisłego centrum dzielą nas 3 minut spaceru.
Nasz personel bez wątpienia jest także naszym mocnym punktem. Obsługa hotelu mówi w 3 językach, jesteśmy dyskretni i pomocni. Powiedzenie „frontem do gościa” jest tu traktowane bardzo poważnie.
Nie mogłabym również nie wspomnieć o naszej wyśmienitej kuchni. Szef Kuchni bardzo się stara aby wszystkie potrawy były dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Jest pysznie, świeżo, i w zależności od wyboru dania - domowo lub ekskluzywnie.

3. Hotel położony jest w samym sercu Świeradowa Zdroju. (dot: jakie są plusy z tego wynikające)
Dokładnie w samym sercu. Wszędzie mamy blisko. Centrum, szlaki, góry, las, wszystko na wyciągnięcie ręki. Przy hotelu posiadamy wyciąg orczykowy, więc zimą nie trzeba szukać miejsca do nauki jazdy na nartach- wystarczy przejść przez podwórko i można jechać.
50m od hotelu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej. Przejazdy są bezpłatne więc można wybrać się w ciekawą podróż nie tylko po Świeradowie ale i po okolicznych miejscowościach. Największa atrakcja Świeradowa- Dom Zdrojowy z ponad 100-letną Halą Spacerową i pijalną wody jest naszym najbliższym sąsiadem.

4. Jakie były główne założenia przy budowie hotelu?
Chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym relaks i wypoczynek będą możliwe do spełnienia w maksymalnym stopniu. Miejsce luksusowe ale przystępne na każdą kieszeń. Starannie dobraliśmy personel, oraz tworzyliśmy ofertę która będzie w stanie sprostać wymaganiom każdego gościa – każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

5. Czy odwiedza Państwa dużo gości zagranicznych, czy to gość z Polski jest głównym klientem?
Nie używamy określenia „główny klient” Hotel jest dostępny dla każdego. Jeśli chodzi o statystyki, to zależy to od okresu. W wakacje, Ferie i święta odwiedzają nas głównie rodacy.
Odwiedzają nas również Czesi, goście z Izraela, Australii czy Kanady tak więc mamy pełen wachlarz narodowości.

6. Czy wielu gości Państwa hotelu korzysta także z zabiegów beauty & SPA?
Oczywiście strefa zabiegów wykonywanych na twarz i ciało cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Bardzo często goście przebywający na kuracjach leczniczych decydują sięrównież by zadbać i swoja duszę-korzystając z różnego rodzaju relaksujących masaży Ajurwedyjskich, jak i nowoczesnych terapii przeciwbólowych pleców.
Uzupełnieniem są zabiegi na twarz francuskiej firmy Purles oraz ceremonie na ciało będące kompleksowym dopełnieniem pielęgnacji skóry ,która potrzebuje nawilżenia i wygładzenia.

7. Weekend SPA w Państwa hotelu - co czyni go niezapomnianym?
Na pewno wszystkim osobom, które zdecydują się wybrać nasz kompleks na weekend będziemy się starać umilić ten czas by był wyjątkowy. Lokalizacja hotelu pozwala na swobodne korzystanie z uroków Świeradowa Zdroju. Natomiast malownicze Parki, górskie szlaki zapewnią aktywny wypoczynek. W czasie wolnym proponujemy korzystanie z pięknego basenu, zewnętrznego jacuzzi i jak i strefy Saun.
By dopełnić błogiego relaksu na Gości hotelowych czeka bogata oferta masaży leczniczych, jak i relaksujących masaży Ajurwedyjskich.
Do pielęgnacji ciała polecamy wyjątkowe ceremonie francuskiej firmy Purles ze złotem, kawą lub kokosem. By dopełnić pielęgnacji na twarz polecamy zbiegi do skóry dojrzałej, odwodnionej, pozbawionej blasku i jędrności. Aby przedłożyć efekt wykonanego zabiegu polecamy pielęgnację domową w postaci: kremów, serum i kremów pod oczy które można nabyć w naszym SPA. Prowadzimy sprzedaż detaliczną  kosmetyków na bazie których prowadzone są nasze zabiegi.

8. Jakie są dalsze plany?
Jest ich mnóstwo. Pierwszym planem do realizacji jest „oferta bez noclegu”. Tak jak mówiłam, obiekt dostępny jest dla wszystkich więc rozpoczęliśmy prace nad budową pakietów usługowych które nie wymagają noclegu. Chcemy by każdy mógł skorzystać z zabiegów SPA i Wellness oraz skosztować wspaniałych dań naszego Szefa Kuchni. Nie każdy potrzebuje noclegu- szczególnie mieszkańcy miasta i okolic- ale każdy ma czasem ochotę na Day SPA i odrobinę błogości.
Angażujemy się również w akcje charytatywne, choć nie jest to planem, to po prostu wychodzi samo z siebie.
Promocje miasta i terenów nas otaczających też jest planowana. Uważamy że mają ogromny potencjał i żal byłoby go nie rozgłosić.
Poza tym kładziemy nacisk na reklamę obiektu w radio, telewizji lokalnej oraz mediach społecznościowych.


1642680331  1642680331  1642680331  1642680331  1642680331
Inne artykuły w tej samej kategorii: