Hotel Buczyński Medical & SPA Świeradów Zdrój

1638988982

Rozmawiamy o  hotelu i strefie SPA z Panią Katarzyną Sulżycką – Specjalistą ds. marketingu Hotelu Buczyński**** Medical & SPA w Świeradowie Zdroju.

- Świeradów Zdrój to przepiękna miejscowość. Może nie jest tak popularna jak okoliczny Karpacz, ale zagląda tu sporo osób. Czy to prawda?
Świeradów robi się coraz bardziej popularny. Interesują się nami ogólnopolskie media i coraz częściej słyszy się o nas we wiadomościach lub programach śniadaniowych. Bardzo nas to oczywiście cieszy. Góry Izerskie są mniej popularne niż Karkonosze i dzięki temu „mniej zdeptane” , a co za tym idzie bardziej przyjazne dla turystów. 99% gości którzy odwiedzają nas pierwszy raz dziwi się, że odnaleźli nas tak późno i deklarują powrót właśnie do Świeradowa, zamiast do znanego im Karpacza.

- Z czego jako hotel jesteście dumni?

Najbardziej jesteśmy dumni z naszych opinii. Nasi goście chętnie wyrażają swoje zdanie, na temat pobytu u nas i ku naszej wielkiej uciesze, są to zdania dobre a nawet bardzo dobre. Personelowi hotelu bardzo zależy na tym, aby wszyscy nas odwiedzający byli zadowoleni z pobytu i aby czuli się u nas miło i komfortowo. Wszystkie te opinie budują nasze zaangażowanie i są potwierdzeniem, że warto, bo ktoś to docenia.

- Warto do Was zajrzeć o każdej porze roku?

Oczywiście jak najbardziej. Wiosną mamy góry, latem grille i góry. Jesień należy do strefy Wellness i SPA a zima to oczywiście szaleństwo na stoku i orczyku przy hotelu. A całorocznie mamy pyszną kuchnię, miłą i profesjonalną atmosferę, i wygodne łóżka – tak przynajmniej twierdzą nasi goście.

- Jak jesteście przygotowani jeśli chodzi o Covid i bezpieczeństwo gości?

Do sprawy COVID podchodzimy bardzo poważnie. Większość naszego personelu przyjęła już szczepienie co znacznie przyczynia się do bezpieczeństwa naszych gości. Poza tym, dostosowaliśmy naszą pracę i świadczone przez nas usługi do wszystkich zaleceń GIS oraz Ministerstwa Zdrowia, a także zadbaliśmy o regularne szkolenia pracowników dotyczące higieny i zachowania środków bezpieczeństwa. Ozonowanie i dezynfekcja pokoi, dezynfekcja części wspólnych, maseczki i rękawiczki to już u nas standard. Ufamy, że dzięki zastosowanym działaniom zdrowie zarówno Gości, jak i pracowników chronione jest w najwyższym stopniu

- Rehabilitacja gości po przejściu Covid to dla was ważny element oferty?

Hotel Buczyński**** Medical & SPA funkcjonuje również jako Centrum Rehabilitacji, więc tak.  Personel fizjoterapeutyczny jest na bieżąco ze wszystkimi zaleceniami odnośnie zabiegów wspomagających rehabilitację, dzięki temu stworzyliśmy specjalne pakiety wspomagające rehabilitację po przebyciu choroby. Dysponujemy bardzo dobrym sprzętem a nasza oferta zabiegów Medical jest naprawdę szeroka.

-  Z jakich elementów oferty Wasi Goście najczęściej korzystają?
Lwia większość naszych gości wybiera ofertę z wyżywieniem – wszyscy chwalą naszą kuchnię za świeżość i smak dostępnych u nas potraw. Zaraz potem wybierana jest oferta SPA z zabiegami Ayurwedyjskimi – jednak relaks w hotelu ze słowem SPA w nazwie to podstawa.

- Co Gość znajdzie interesującego w okolicy?

W chwili obecnej, pierwszą odpowiedzią jaka ciśnie się na usta jest Skywalk ścieżka w chmurach. Nowo otwarta atrakcja Świeradowa, która jest również naszym bezpośrednim sąsiadem. Od wieży dzieli nas pareset metrów, więc aż grzechem by było się tam nie udać. A skoro już mowa o wzniesieniach to oczywiście Góry. Izery, piękne, rozległe i nie zdeptane jak Karkonosze czy Tatry mają bardzo wiele do zaoferowania.

- Oferta noclegowa i SPA zmienia się bardzo. Czy Was też czekają jakieś zmiany?

Nieustannie coś zmieniamy, żeby naszym powracającym gościom nie było u nas nudno. W chwili obecnej trwają prace nad dodatkowym pokojem, który nie będzie zwykłym miejscem noclegowym. Pokój w wieży, na najwyższej jej kondygnacji zapewni mieszkającym w nim gościom widoki niemal takie, jak ze wspomnianej wieży Skywalk. Pracujemy również nad naszym ogrodem, pojawiło się wiele koncepcji i pomysłów na zagospodarowanie go, podjęliśmy decyzję, że ogród sensoryczny to jest to czego potrzebujemy. Każdy sezon przynosi nowe pomysły i nowe potrzeby, a my jesteśmy otwarci na nowe.


16389889821638988982
Inne artykuły w tej samej kategorii: