Zdrowie i młodość z beautywater® Q10

Od wieków człowiek stara się znaleźć skuteczny sposób na zachowanie dobrej kondycji i doskonałego samopoczucia. Młody wygląd i siły witalne są dla wielu osób niezbędnymi elementami, aby mówić o jakości życia. Zachowanie ciała i ducha w świetnej formie jest teraz jeszcze łatwiejsze, a wszystko dzięki działaniu beautywater® Q10.
Świat, w którym żyjemy zmusza nas do ciągłego pospiechu, nieregularnego trybu życia, a czasem także do odżywiania w niewłaściwy sposób. Stres, negatywne działanie warunków zewnętrznych, brak efektywnego wypoczynku, spożywanie wysoko przetworzonej żywności – wszystko to przyczynia się do gorszego samopoczucia, ciągłego zmęczenia i obniżenia nastroju, które wielu z nas odczuwa na co dzień.

1632126994


Nie tylko nasz umysł, ale także cały organizm i skóra cierpią z powodu sposobu, w jaki żyjemy. Cera szybciej się starzeje, jest narażona na coraz więcej niekorzystnych czynników, co przejawia się reakcjami alergicznymi, przykrymi dolegliwościami oraz przedwczesnym starzeniem. Codzienne używanie kremu nawilżającego już nie wystarcza, aby zachować skórę w idealnej kondycji na dłużej, a nie wszystkie suplementy diety w postaci tabletek są rzeczywiście skuteczne, łatwo zapomnieć o ich regularnym przyjmowaniu.
Aby zapobiec negatywnym skutkom współczesnego trybu życia oraz skutecznie walczyć z odczuwanymi dolegliwościami, należy przede wszystkim wprowadzić pozytywne zmiany w swoich nawykach. Zmianą na lepsze jest z całą pewnością wprowadzanie do swojej diety napojów funkcjonalnych. Te napoje mają na celu nie tylko gaszenie samego pragnienia, ale przede wszystkim dostarczanie organizmowi składników niezbędnych do jego prawidłowego funkcjonowania. 
Na rynku znaleźć można różne napoje typu Wellness, które są elementem zdrowej, racjonalnej i odpowiedzialnej diety, jednak to właśnie beautywater® Q10 najskuteczniej pozwala zachować młody wygląd, zdrowie i wspaniałe samopoczucie na długie, długie lata.
Beautywater® Q10 to najnowsze dzieło naukowców, którzy szukają rozwiązań pozwalających wyposażać nasz organizm w niezbędne substancje. Produkowana za naszą zachodnią granicą woda zawiera koenzym Q10 oraz witaminę E – jedne z najistotniejszych elementów, które zapewniają zdrowy wygląd, odpowiednią formę i samopoczucie.
Beautywater® Q10 to innowacja na miarę XXI wieku. Przede wszystkim naukowcom udało się wyodrębnić koenzym Q10 rozpuszczalny w wodzie, dzięki czemu w łatwy i wygodny sposób można prowadzić kurację. Witamina E wraz z koenzymem Q10 uzupełniają nawzajem swoje działanie, wspomagając ciało w wielu ważnych procesach, które spowalniają starzenie i niwelują jego widoczne efekty. Beautywater® Q10 dostarcza składników, które zarówno dla naszego organizmu, jak i dla samej skóry są niezwykle ważne, a ich obecność na odpowiednim poziomie warunkuje prawidłowy przebieg wielu życiowych procesów.
Dotychczas koenzym Q10 był znany jedynie jako emulsja rozpuszczalna w tłuszczach, przez co mógł być stosowany w kapsułkach czy tabletkach. Dzięki wyjątkowe formule opatentowanej pod nazwą „NOWA SOLQ” przez firmę AQUANOVA AG stało się jednak możliwe rozpuszczanie koenzymu Q10 w wodzie, a tym samym stosowanie go w napojach. Badania naukowe prowadzone na niemieckich uczelniach potwierdziły, że beautywater® Q10 pozwala naszemu organizmowi najskuteczniej przyswajać koenzym Q10 ze wszystkich dostępnych suplementów diety obecnych na rynku.

1632126994


Dlatego tak ważne jest, abyśmy jak najczęściej sięgali po takie napoje funkcjonalne, jak beautywater®, tym samym biorąc odpowiedzialność za nasze zdrowie i samopoczucie. Dzięki wypiciu jednej do dwóch butelek beautywater® Q10 dziennie dostarczymy naszemu organizmowi odpowiednią dawkę koenzymu Q10 i witaminy E.
Nie ma nic bardziej naturalnego, jak picie wody, która jest niezbędna do życia. W ciele człowieka jest ona podstawą płynów ustrojowych, ma ogromne znaczenie w procesie trawienia i transporcie produktów powstałych w wyniku przemiany materii. Usuwa toksyny z organizmu, a dla skóry odpowiednie nawilżenie jest warunkiem zdrowia i pięknego wyglądu. Pomysł naukowców, którzy zamknęli w butelce beautywater® dobre samopoczucie i nektar piękna jest więc jak najbardziej racjonalny.
Żadne kapsułki czy tabletki nie zastąpią nam smacznego i zdrowego napoju. Butelkę wody możemy zabrać ze sobą do pracy, na uczelnię czy na trening, a do tego beautywater® Q10 ma znakomity, lekko grejpfrutowy smak, który nas orzeźwi i pobudzi do działania. W swoim składzie zawiera 30 mg koenzymu Q10, witaminę E rozpuszczone w wodzie, naturalny aromat grejpfruta oraz mieszankę słodzącą na bazie fruktozy. Dawka koenzymu Q10 jest związana z dziennym zapotrzebowaniem organizmu człowieka na tę substancję. Ponieważ w beautywater® Q10 nie znajduje się nawet najmniejsza ilość sztucznych barwników, wzmacniaczy smaku czy konserwantów, jest to produkt w 100% zdrowy i bezpieczny dla osób w każdym wieku.
Woda dostępna jest w poręcznych, aluminiowych butelkach o pojemności 100 ml. Specjalne opakowanie chroni wodę przed przenikaniem światła słonecznego oraz działaniem czynników zewnętrznych, co mogłoby wpłynąć na przyswajalność zawartych w niej składników.
Najlepsze efekty przynosi systematyczne przyjmowanie koenzymu Q10 i witaminy E, dlatego zaleca się, aby pić jedną butelkę beautywater® przez 30 dni lub odpowiednio – dwie butelki przez 15 dni ( w przypadku większych niedoborów), a następnie zachować 3-miesięczną przerwę. Taka kuracja zapewni właściwy poziom tych niezbędnych substancji w naszym organizmie, a nam – doskonałe samopoczucie. 
Ponieważ wraz z wiekiem produkcja koenzymu Q10 znacznie spowalnia, warto stosować kurację beautywater® Q10 regularnie i zgodnie z zaleceniami producenta, ponieważ w ten sposób jesteśmy w stanie chronić nasz organizm przed chorobami i dostarczać niezbędnych substancji, których brak jest dotkliwie odczuwany.
Dlaczego koenzym Q10 jest dla człowieka tak ważny? W naszym organizmie ma on bardzo istotne znaczenie. Wspomaga bowiem pracę serca, zapobiega działaniu wolnych rodników, starzeniu się skóry i spadkom odporności, które są bardzo niebezpieczne - zwłaszcza dla osób starszych. Osoby cierpiące na nadciśnienie powinny przyjmować koenzym Q10, ponieważ ma on zdolności do regulacji nieprawidłowego poziomu ciśnienia krwi. Jest także bardzo istotny w procesie odchudzania i zachowaniu zgrabnej sylwetki – wspomaga prawidłową przemianę materii, a także zmniejsza zmęczenie i osłabienie odczuwalne podczas stosowania diety. Działa korzystnie na stan dziąseł oraz prawidłową florę bakteryjną jamy ustnej, co przekłada się na zdrowsze zęby.
Dostarczenie koenzymu Q10 za pomocą diety jest praktycznie niemożliwe – oznaczałoby bowiem zjadanie wielu kilogramów produktów w niego bogatych (np. orzechów), jedynym sposobem jest tak naprawdę wzbogacenie diety o jej suplementy.
Na niedobory koenzymu Q10 narażone są szczególnie osoby po 60 roku życia, ale także nałogowi palacze, osoby aktywne fizycznie, żyjące w stresie, cierpiące na różnego rodzaju choroby, osoby z obniżonym samopoczuciem. Ponieważ po 30 roku życia produkcja koenzymu Q10 przez nasz organizm stopniowo się zmniejsza, bardzo ważne jest, abyśmy uzupełniali jego poziom – pomoże nam w tym właśnie beautywater® Q10.
Zawarta w beautywater® Q10 witamina E jest także bardzo ważna dla naszego organizmu. Ponieważ rozszerza komórki krwionośne zapobiega miażdżycy, sprzyja lepszemu odżywieniu komórek, a co za tym idzie – spowalnia proces ich starzenia. Witamina E pomaga zwalczać wolne rodniki, a tym samym ma działanie przeciwnowotworowe, przyspiesza gojenie ran.

1632126994


Wysoki poziom witaminy E w organizmie chroni szczególnie naszą skórę przed niekorzystnym działaniem skutków zewnętrznych oraz postępującym starzeniem. Niestety – nasz organizm nie magazynuje witaminy E tak jak innych witamin, przez co należy stale uzupełniać jej poziom.
Dlaczego zdecydowano o tym, że w beautywater® Q10 znajdzie się właśnie koenzym Q10 i witamina E, a nie inne substancje? Otóż oba składniki są naturalnymi antyoksydantami, bardzo ważnymi dla zdrowia i młodości ludzkiego ciała.
Przeciwutleniacze to nic innego, jak substancje wspomagające ludzkie mechanizmy obronne przed wolnymi rodnikami. Wolne rodniki, jeśli ich ilość przekroczy dopuszczalne granice, są bardzo niebezpieczne dla organizmu – doprowadzają do chorób serca, wątroby, powodując szybsze starzenie oraz nowotwory. Istnieje wiele dowodów naukowych na to, jak ważne jest spożywanie naturalnych antyoksydantów, które chronią nas przed niebezpiecznymi chorobami. Co więcej – wielu naukowców alarmuje, że dotychczasowe normy tych substancji nie uwzględniają zmiany sposobu życia, jaka nastąpiła w ostatniej dekadzie i może się okazać, że nadal zbyt mało antyoksydantów znajduje się w naszej diecie.
Koenzym Q10 oraz witamina E zawarte w beautywater® Q10 są właśnie taką ochroną przed szkodliwym wpływem wolnych rodników, naszym „ubezpieczeniem” i gwarancją zachowania zdrowia i młodego wyglądu na dłużej. 
Podsumowując – rozpuszczenie koenzymu Q10 i witaminy E w wodzie pozwoliło na stworzenie skutecznego napoju funkcjonalnego, jakim jest beautywater® Q10. A ponieważ picie wody czy innych napojów jest naturalną, codzienną czynnością, warto wprowadzić zwyczaj picia beautywater® Q10, co pozwoli nam odpowiedzialnie zadbać o cały organizm, także o piękną skórę. 
Renata Bohatkiewicz
Więcej informacji na: www.beautywaterq10.pl
Inne artykuły w tej samej kategorii: