Hotel Villa Hoff Wellness & SPA z czterema diamentami w SPA!    Hotel Villa Hoff Wellness & SPA otrzymał renomowany znak jakości „SPA Quality Standard” na poziomie PRESTIGE. Położony jest on w jednym z najbardziej urokliwych miejsc w Polsce – Trzęsaczu. Ta malownicza miejscowość turystyczna bardzo prężnie i dynamicznie się rozwija, a także oferuje gościom przepiękne krajobrazy. 

   Znak certyfikacji „SPA Quality Standard” powstał z inicjatywy portalu www.spahotele.pl. Zadaniem certyfikacji jest pomoc potencjalnym gościom w wyborze najlepszych hoteli SPA & Wellness. W 2009 roku powstała także marketingowa grupa certyfikowanych hoteli SPA – Polskie Hotele SPA & Wellness. Dlaczego hotel Villa Hoff zdecydował się na uzyskanie certyfikacji? Dzięki temu wyróżnieniu, klienci uzyskują wskazówki, które z hoteli SPA są najlepsze, dzięki czemu mogą bardziej świadomie podjąć decyzję odnośnie wyboru miejsca na wypoczynek. Jest to bardzo przydatne, ponieważ setki obiektów walczą, by konsumenci zwrócili na nich uwagę. W naszym kraju istnieje ponad 600 obiektów SPA, które za wszelką cenę chcą reklamować się jako „SPA & Wellness”. Często jednak jest tak, że potencjalny klient trafia do pięknego hotelu z basenem i na tym kończy się „rewelacyjna” oferta placówki. Jakby tego było mało, może zdarzyć się tak, że bezpieczeństwa na basenie nie pilnuje ratownik, a woda w basenie kwitnie od bakterii. Przez takie, nieuczciwe podejście do klienta, pojęcia wellness, basen, a także sauna mylone są często z pojęciem SPA.

    Na polskim rynku hotelarskim brakuje hotelarskich standardów jakości SPA. Dopiero od 2009 roku, firma Comfortum razem z polskimi specjalistami, konsultantami spa i hotelarzami wprowadziła standard, który wyznacza prawdziwe polskie normy dla obiektów tego typu. Większość obiektów spełniając wymogi Comfortum, ma możliwość uzyskania poziomu SPA Quality Standard na poziomie Verified (Zweryfikowany). Najlepsze hotele jednak otrzymują znaki jakości Comfort, Prestige i Luxury z charakterystycznymi diamentami, podobnie jak gwiazdki w kategoryzacji hotelowej. Z weryfikacji skorzystało do tej pory kilkanaście hoteli SPA, część z nich nie otrzymała niestety żadnego certyfikatu.

    Uzyskanie certyfikatu daje hotelowi liczne korzyści. Najważniejszą z nich bez wątpienia jest wzrost prestiżu w oczach klientów oraz wzrost zaufania co do marki danego obiektu. Certyfikat uzyskany przez daną placówkę jest także bardzo istotną zachętą do doskonalenia i rozwoju jej funkcjonowania. Hotele oceniane są nie tylko pod względem obsługi w SPA. Podczas procesu certyfikacji brane są pod uwagę prawie wszystkie z elementów związanych z jakością obsługi, a także wyposażeniem, oczywiście nie tylko spa, ale i całego hotelu, gastronomii, usług towarzyszących, a nawet marketingu danej placówki. Bardzo ważny jest także stosunek oferty ze strony internetowej, folderów, reklam zewnętrznych do stanu realnego. Istotnym elementem jest również położenie oraz możliwości dojazdu. Za sprawą bezstronnego spojrzenia ekspertów, pracownicy oraz managerowie mają okazję udoskonalić i lepiej zrozumieć proces świadczenia usług. Za sprawą całego procesu można podnieść efektywność, jak również wprowadzić nowe technologie i udoskonalić te, które w danym obiekcie znane i praktykowane były już wcześniej.

    Patrząc przez pryzmat otrzymanego certyfikatu warto więc zwrócić uwagę na hotel Villa Hoff Wellness & SPA w Trzęsaczu. Otrzymanie takiego wyróżnienia jest czymś naprawdę ważnym, zarówno dla właścicieli hotelu, jak i dla jego przyszłych klientów. Śmiało trzeba przyznać, że hotel nie od dziś słynie z rewelacyjnej kuchni. Zatrudnieni kucharze dokładają wszelkich starań, by menu było wyrafinowane i perfekcyjne. Mówi się, że dobra kuchnia to ta, gdzie gotuje się z pasją i sercem. Restauracja w hotelu Villa Hoff już od samego rana kusi swoich klientów zachwycającym aromatem świeżo parzonej kawy, oraz zapachem wypiekanych bułeczek. W karcie znaleźć można wykwintne, smakowite propozycje kuchni śródziemnomorskiej, a także najlepsze potrawy z kuchni polskiej. Nie zapomniano oczywiście o tych młodszych klientach. To właśnie z myślą o nich została przygotowana osobna karta dań, w której znaleźć można specjały mogące zadowolić nawet najbardziej wybrednego dziecięcego smakosza. Warto jest także odwiedzić Lobby Bar, gdzie doświadczeni barmani potrafią zaskoczyć klientów nie tylko niesamowitymi kompozycjami trunków, ale również i wiedzą na temat poszczególnych alkoholi.

    Villa Hoff położona jest blisko plaży i chyba najsłynniejszego polskiego klifu. Jeśli chodzi o wystrój oraz klimat panujący w hotelu, śmiało można stwierdzić, że jest w nim bardzo nastrojowo i romantycznie. Rodzinny charakter hotelu sprawia, że nie czujemy się tam wyobcowani. Kompozycja tych dwóch aspektów pozwala stworzyć naprawdę niezapomniany oraz niepowtarzalny klimat, który wyczuwalny jest od pierwszych chwil przebywania w hotelu. Jest to więc wręcz idealne miejsce, by w swoim pracowitym życiu zaznać chwili ciszy i spokoju. Za sprawą położenia placówki, do hotelu wygodnie (autostradą i nowo otwartą S3) dojechać można szczególnie z Poznania oraz Warszawy, jednak i goście z innych rejonów naszego kraju mogą w łatwy sposób dostać się do tego uroczego miejsca. Dzięki podziemnemu parkingowi klienci nie muszą bać się o to gdzie mogą bezpiecznie zostawić swoje auto.
Na gości czekają aż 52 miejsca noclegowe w 25 pokojach i apartamentach. Hotel Villa Hoff oferuje swoim klientom bardzo przestronne, czyste i świetnie wyposażone pokoje z balkonami. Mili i uczynni pracownicy hotelu zapewniają przyjezdnym gościom doskonały serwis. W podziemiach hotelu mieści się SPA słynące z doskonałego menu i pewnej, profesjonalnej obsługi. SPA & Wellness to basen, oraz cztery nowocześnie wyposażone gabinety. Gabinet kosmetyczny gwarantuje skuteczną pielęgnację każdego typu cery. W jego ofercie znajdują się również zabiegi antycelluitowe, manicure, makijaże i doradztwo w zakresie doboru palety barw kosmetyków kolorowych. Gabinet Aqua prowadzi hydroterapię, która dzięki połączeniu tradycyjnych metod z najnowocześniejszymi technologiami jest bardzo efektywna. W ofercie: hydromasaże, kąpiele wyszczuplające oraz „hydromasaż na sucho” z wykorzystaniem urządzeń MedyJet. Gabinet Yamato to strefa kompleksowej pielęgnacji ciała. Ostatni gabinet, to gabinet masażu. Można go nazwać królestwem dalekowschodniej terapii Wellness. W tym miejscu odbywają się masaże gorącymi kamieniami, muszlami, aromaterapia, światłoterapia oraz masaże manualne. Klub SPA & Wellness oferuje klientom kompleksowe pakiety SPA lub indywidualnie dobierane zabiegi pielęgnacyjne i relaksacyjne. Profesjonalny, wykwalifikowany personel z chęcią pomoże klientom dopasować pobyt w spa do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Jest to więc naprawdę imponująca oferta, jak na tak nieduży obiekt.

    Villa Hoff to zdecydowanie coś więcej niż tylko hotel. Zapewnia gościom komfortowe warunki i wymarzony wypoczynek bez względu na porę roku. Hotel zajmuje się także organizacją spotkań biznesowych, konferencji oraz integracyjnych eventów dla pracowników. Przygotowywaniem takich wydarzeń zajmuje się profesjonalny dział sprzedaży.
Hotel ten cieszy się wśród gości nieposzlakowaną opinią. Na jego stronie internetowej www.villahoff.pl znaleźć można wiele pochlebnych opinii zadowolonych klientów. Pozytywne oceny dostaje nie tylko od jego tymczasowych gości, ale także od innych, uznanych w branży hotelarskiej osób. 
Właściciel wcześniej wspominanej firmy Comfortum, Paweł Polka, mówi o hotelu Villa Hoff: „Jest to jeden z najlepiej położonych hoteli SPA w Polsce, z doskonałą obsługą w SPA i świetnym poziomem gastronomii. Kameralny, rodzinny obiekt może zapewnić gościom wysoki poziom jakości obsługi. Niewielkie miasteczko nadmorskie jest doskonałym miejscem na spędzenie weekendu czy wakacji. Komfortowo wyposażone pokoje, czystość, przemiła obsługa to główne atuty hotelu Villa Hoff. Z Warszawy można się tu dostać w niecałe 6 godzin wygodną autostradą i dwupasmową drogą S3, a samolotem przez Goleniów tylko w ponad godzinę. Hotel był kilkukrotnie w gronie lauretaów plebiscytu SPA Prestige Awards w kategoriach: najlepsze destination SPA i ślubne SPA

    Miejmy nadzieję, że najlepsze lata są jeszcze przed prężnie rozwijającym się hotelem Villa Hoff Wellness & SPA, choć aktualnego stanu może pozazdrościć mu większość tego typu obiektów SPA w naszym kraju. Hotel z pewnością w najbliższych latach będzie rozbudowywany. Z całą pewnością jest to miejsce, które zasługuje na niedawno przyznany mu prestiżowy znak jakości. Być może z czasem do projektu „SPA Quality Standard” zechce przyłączyć się więcej hoteli, które będą chciały rzetelnie oraz jednoznacznie udowodnić jakość swojej marki, a tym samym zachęcić klientów do korzystania z oferowanych przez nich usług.16321244881632124488


Strona internetowa hotelu: www.villahoff.pl
Strona internetowa certyfikacji SPA: www.spa-certyfikat.pl
Informacja prasowa
Inne artykuły w tej samej kategorii: