Beautywater® Q10 – młodość zamknięta w butelce

Zachowanie zdrowego i pięknego wyglądu to wyzwanie, jakie stawiają sobie specjaliści z różnorodnych dziedzin – począwszy od lekarzy, na kosmetologach skończywszy. Aby sprostać temu wyzwaniu, warto korzystać z innowacyjnych rozwiązań, jakie znalazły się na naszym rynku, a do których z całą pewnością należy beautywater® Q10 – współczesny nektar młodości.

1628087761


Tryb życia, jaki prowadzi większość z nas – pośpiech, przemęczenie i ciągłe naładowanie negatywnymi emocjami nie sprzyjają dobremu zdrowiu – zarówno całego organizmu, jak i skóry. Dlatego tak istotne jest rozsądne i zbilansowane odżywianie, dodające nam energii i chroniące przed ewentualnymi chorobami czy postępującym procesem starzenia.
Dzięki wyjątkowym właściwościom koenzymu Q10 – teraz rozpuszczalnego również w wodzie młodość możemy zachować na dłużej – bez konieczności zmieniania nawyków i stylu życia. Przyjmowanie suplementów diety i to w różnorodnej postaci stało się bowiem nieodłącznym elementem dbałości o zdrowie i urodę, jako uzupełnienie diety i kosmetyków.
Koenzym Q10 jest naturalnie produkowany przez nasz organizm i stanowi ważny element chroniący organizm zarówno przed czynnikami zewnętrznymi, jak i oczywistym i postępującym procesem starzenia komórek. Nie tylko wspomaga pracę układu krwionośnego i serca, ale zapobiega powstawaniu i negatywnemu działaniu wolnych rodników, zaburzeniom odporności oraz starzeniu się komórek skóry.
Dla osób, które cierpią na podwyższone ciśnienie tętnicze, koenzym Q10 jest również ważnym elementem diety, a to za sprawą jego właściwości sprzyjających regulacji ciśnienia do niższego poziomu. Z kolei osoby pracujące nad zgrabniejszą sylwetką i korzystające z bardziej restrykcyjnej diety, powinny przyjmować produkty z koenzymem Q10 ze względu na jego działanie wspomagające przemianę materii, a także właściwości energetyzujące, przeciwdziałające uczuciu przemęczenia i osłabienia.
Osoby po 30 roku życia, kiedy to produkcja koenzymu Q10 w organizmie zaczyna stopniowa spadać, powinny przyjmować go regularnie, dla ochrony organizmu przed stanami niedoboru – bardzo niebezpiecznymi na dłuższą metę nie tylko ze względów estetycznych. Dotyczy

1628087761


to również wszystkich tych, którzy żyją w permanentnym stresie, prowadzą aktywny tryb życia lub ciężko pracują fizycznie, a także osób cierpiących w związku z obniżonym samopoczuciem.
Niestety przyjmowanie koenzymu Q10 jedynie w produktach żywnościowych jest praktycznie niemożliwe, ponieważ jego zawartość w nich jest praktycznie znikoma. Dlatego nieodzowne jest, aby dla utrzymania odpowiedniego poziomu tej substancji w naszym organizmie stosować suplementy diety. Dzięki innowacyjnej formule beautywater® Q10 jest to jednak wyjątkowo łatwe.
O ile wiele osób nie przepada za połykaniem każdego dnia tabletek lub po prostu nie ma do tego głowy, o tyle picie codziennie jednej butelki beautywater® Q10 jest czynnością zupełnie naturalną i nieskomplikowaną. Może to stać się naszym zdrowym i przyjemnym rytuałem, a poręczna butelka towarzyszyć może nam w każdym momencie dnia – w szkole czy na uczelni, w pracy i w trakcie aktywności fizycznej.
Ze względu na swoje walory smakowe beautywater® Q10 może z powodzeniem stać się naszym ulubionym dodatkiem do posiłków. Co więcej, pijąc beautywater® Q10 dostarczamy naszemu organizmowi nie tylko tak ważny dla zdrowia koenzym Q10, ale również witaminę E, także niezwykle istotną dla równowagi komórek i walce z procesem ich postępującego starzenia się. Witamina E jest kolejnym znakomitym przeciwutleniaczem, co sprawia, że chroni przed zmianami nowotworowymi, ale także działa pozytywnie w trakcie gojenia ran i poprawia stan odżywienia komórek. Podobnie jak koenzym Q10 witamina E pomaga zachować skórę w doskonałej kondycji, chroniąc ją przed

1628087761


działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych.
Wystarczy niewiele, bo zaledwie jedna butelka beautywater® Q10 dziennie, aby utrzymać właściwy poziom witaminy E i koenzymu Q10 w naszym organizmie, co pozwoli naszemu ciału lepiej funkcjonować, a duchowi doda pozytywnej energii do działania i jeszcze większej aktywności.
Beautywater® Q10 uzupełnia działanie innych suplementów diety, ale i kosmetyków, których działanie jest często jedynie powierzchowne. Dzięki rozpuszczeniu koenzymu Q10 w wodzie, a co za tym idzie uczynieniu go lepiej przyswajalnym i możliwym do optymalnego wykorzystania przez nasz organizm, utrzymanie odpowiedniego poziomu tego naturalnego antyoksydanty stało się tak łatwe, jak nigdy dotąd.
W każdej butelce beautywater® Q10 kryje się więc wielka moc i dawka energii nie tylko dla organizmu, ale dla każdej komórki – także dla naszej cery, która za sprawą „nektaru młodości” stanie się znów promienna i świeża. 

RB


Więcej na: www.beautywaterq10.pl


Inne artykuły w tej samej kategorii: